Jdi na obsah Jdi na menu
 


 PAVLÍNA Z BESKYD (XANAEL)


 

pavlinka1.jpg

Jmenuji se Pavlína, žiji na malé vesnici v Beskydech.

Svou pravidelnou praxi práce s jenohmotnými energiemi se věnuji od ledna roku 2007. 

 

V minulosti jsem se krome prace s různými energiemi také  intenzivně po dobu 5ti let účastnila šamanských ceremonií. Podnikala jsem zároveň cesty do Peru, Mexika, Kolumbie či Ekvádoru za účelem seberozvoje či studia šamanských tradic. Tyto cesty respektive zkušenosti, které se tam odehrály mě přívedly velmi blízko ke smrti. V době kdy jsem pomalu odcházela, opouštěla tento svět se otevřelo hluboké spojení s bohem a božstvím, díky kterému mi byla dána druhá šance života na Zemi. Toto spojení s bohem a božstvím mi nyní ukazuje směr, stalo se každodenní součastí mého života.  Dostala jsem obrovský dar, byl mi umožněn přístup k nejvysokofrekvenční světelné energii, která proudí skrze božskou čakru přímo od pána  Boha. Ze začátku jsem musela o tuto energii žádat. Nyní jsem ve stálém proudu Božské světelné energie. Jelikož pracuji s velmi vysokými vibracemi, mým úkolem je pomáhat navyšovat vibrací těm lidem, kteří jsou na to připraveni a tím jim ukazovat cestu k sobě, ke své síle, ke své podstatě, ke své duši, která je světelná.

Prošla jsem mnoho transformačních seminářů včetně 21-denního přechodu na pránickou stravu.  Jsem instruktor systému Mantaka Chii - Universal Healing Tao.

Mé hlavní zaměření je na práci s jemnohmotnými energiemi (od roku 2007), především s Božským  světlem. V životě mě však obohatily i další umění ze kterých čerpám.

 

 

SEMINÁŘE:          - Sylvova metoda - mentální práce v hladině alfa  
                                - Arteterapie
                                - Biodynamické masáže v psychoterapii
                                - Breussova a Dornova metoda
                                - Základy kranio-sakrální terapie
                                - Reflexologie nohy i ruky
                                - Sportovní rekondiční masáže
                                - Tantrické výcviky, tantra léčení a semináře 

                             (Alan Lowen, Komala, John Hawken, Andrew Barnes)                                                      - Vaginální mapování
                                - Moxování
                                - Baňkování
                                - Kosmické léčení (Mantak Chia)
                                - Chi nei tsang - léčivá masáž břicha (Vetao Hagen)
                                - Kvantové léčení (R. Barlett)
                                - Akklay - 
Prof. Hernan H. Mamani 
                                - 21-denní přechod na pránu (Henri Monfort)
                                - Qudoushka 1 (šamanská sexualita s Amarou Charles)Universal Healing Tao - semináře, ktere se zaměřovaly na práci se sexuální energií, zemskou energií, emoční energií, energií lásky a dalšími kosmickými energiemi. Završeno zkouškou a instruktorským certifikátem. Na semináře tohoto typu stále jezdím a  více se vzdělávám. (Mantak Chia, Jutta Kellenberger)

3 roky shiatsu school - ve škole jsem se učila pomocí japonských technik usměrňovat a harmonizovat energetické dráhy těla (meridiány) a tím pozitivně působit na léčení orgánů, harmonizovat tělo a mysl.

5 let studia tradiční čínské medicíny Univerzita Guang Ming Beijing

 

 

 

 

 

pavlinka2.jpg